Jump to content

Good Players for Turkish League (Galatasaray)

CAGSEN
 Share

Recommended Posts

On 18.11.2019 at 10:46, CAGSEN said:

Hi guys,

Can you give me some suggestions about good, cheap and young players for my team? (Galatasaray)

I want to play the top of Champions League :)

Thanks.

nasıl bir kadro düşünüyorsun :)

9 saat önce, dido53 said:

nasıl bir kadro düşünüyorsun :)

Hızlı kanat bekler (Max Aarons'u aldım o bölgeye), en az bir hızlı defans oyuncusu (her ikisi de pasör stoper), orta sahadan memnunum, hızlı kanat oyuncuları ve yaratıcı forvet. Taktik; 4-1-2-2-1

Muslera

Max Aarons      Luyindama         Marcao         (Sol bek)

Nzonzi(şimdilik)

Seri(kiradan dönecek)   Lemina(kiradan dönecek)

Feghouli (yerine hızlı kanat)                                        Babel(yerine hızlı kanat)

Falcao (Andone) (yerine yaratıcı forvet)

9 saat önce, CAGSEN said:

Hızlı kanat bekler (Max Aarons'u aldım o bölgeye), en az bir hızlı defans oyuncusu (her ikisi de pasör stoper), orta sahadan memnunum, hızlı kanat oyuncuları ve yaratıcı forvet. Taktik; 4-1-2-2-1

Muslera

Max Aarons      Luyindama         Marcao         (Sol bek)

Nzonzi(şimdilik)

Seri(kiradan dönecek)   Lemina(kiradan dönecek)

Feghouli (yerine hızlı kanat)                                        Babel(yerine hızlı kanat)

Falcao (Andone) (yerine yaratıcı forvet)

ben ilk sezon şampiyonlar liginde finale çıktım büyük şans ile  devre arasında belhanda yı sattım 20 milyon euro ya genelde sırbistan hırvatistan dan oyuncu kovalıyorum şuan

1 saat önce, dido53 said:

ben ilk sezon şampiyonlar liginde finale çıktım büyük şans ile  devre arasında belhanda yı sattım 20 milyon euro ya genelde sırbistan hırvatistan dan oyuncu kovalıyorum şuan

Ilk sezon devre arasındayım şu an. Uefaya gittik son maçta. Tavsiye oyuncun var mı Marin dışında?

2 saat önce, CAGSEN said:

Ilk sezon devre arasındayım şu an. Uefaya gittik son maçta. Tavsiye oyuncun var mı Marin dışında?

açıkcası ben marin dışında sol bek sehovic i aldım partizan dan iki bek mariano ile nagatomo sattım bedava gidecekler ilgi varken yararlandım onun dışında devre arası belhanda yı sattım 20 milyon euro ya kimseyi almadım.Sezon sonu sözlemesi bitecek ryan fraser ile anlaştım şimdilik o kadar.dinamo zagreb den dani olmo amer gojak nikola moro hepsi alınır kaleci livakovic

11 saat önce, dido53 said:

açıkcası ben marin dışında sol bek sehovic i aldım partizan dan iki bek mariano ile nagatomo sattım bedava gidecekler ilgi varken yararlandım onun dışında devre arası belhanda yı sattım 20 milyon euro ya kimseyi almadım.Sezon sonu sözlemesi bitecek ryan fraser ile anlaştım şimdilik o kadar.dinamo zagreb den dani olmo amer gojak nikola moro hepsi alınır kaleci livakovic

Partizan ve Red Star takımlarından oyuncu bulamıyorum o ülkeleri seçmediğim için oyun başlangıcında. Dinamo'dan Marin hem Gvardiol'u aldım. Takımdan yaşlı oyuncuları göndererek Ajax modeli yapmak istiyorum ama FFP ve klüb statüsü pek izin vermiyor. O yüzden tanınmamış genç oyunculara yoğunlaşıyorum.