Jump to content

Add Polish Language to the game


MagicMike9816
 Share

Recommended Posts

Chciałbym prosić o dodanie języka polskiego do gry w następnej aktualizacji. Wersja na PC ma polską wersję, a przy zakupie wersji na telefon nie ma już takiej możliwości, co jest obrzydliwe i upokarzające dla graczy posługujących się językiem polskim, a to zdecydowanie utrudnia rozgrywkę. Ponieważ gra jest dostępna w Polsce, powinna być po polsku. 

I would like to ask you to add Polish to the game in the next update. The PC version has a Polish version, and when you buy the phone version, it is no longer possible, which is disgusting and humiliating for players who speak Polish, and this definitely makes the gameplay difficult. Since the game is available in Poland, it should be in Polish.

 

Screenshot_20220403_083747_com.sega.soccer.manager.jpg

Edited by MagicMike9816
Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
On 3.04.2022 at 08:42, MagicMike9816 said:

Chciałbym prosić o kredyt polskiego do gry w aktualizacji. Wersja na polską wersję językową, a przy próbie podjęcia decyzji na telefon nie ma już takich możliwości, co jest obrzydliwe i upokarzające dla graczy posługujących się językiem polskim, stanowiącym utrudnianie rozgrywkę. Ponieważ gra jest w Polsce, powinna być po polsku. 

Chciałbym prosić o dodanie języka polskiego do gry w kolejnej aktualizacji. Wersja na PC ma polską wersję, a przy zakupie wersji na telefon nie jest to już możliwe, co jest obrzydliwe i upokarzające dla graczy mówiących po polsku, a to zdecydowanie utrudnia rozgrywkę. Ponieważ gra jest dostępna w Polsce, powinna być po polsku.

 

Zrzut ekranu_20220403_083747_com.sega.soccer.manager.jpg

Kurwa weźcie się do roboty 

Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...