Jump to content
Sports Interactive Community

Hizbhasal

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About Hizbhasal

 • Rank
  Amateur

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. a) Aynı puana sahip takım sayısı iki ise; I. Önce bu iki takımın kendi aralarında oynadıkları müsabakalardaki puan üstünlüğüne bakılır, II. Kendi aralarındaki müsabakalarda puan eşitliği varsa bu müsabakalardaki gol averajına bakılır. (Bu müsabakalarda atılan gollerde eşitlik varsa, deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.) III. Kendi aralarındaki müsabakalarda puan ve gol eşitliği devam ediyorsa, genel puantajdaki gol averajına bakılır. IV. Takımların gol averajları da eşit ise daha fazla gol atmış olan takım üstün sayılır. V. Yukarıdaki bu şartlara rağmen eşitlik devam ediyorsa hükmen yenilgisi olmayan takım üstün sayılır. VI. Bütün bu şartlara rağmen eşitliğin devam etmesi halinde belirtilen esaslara göre ilgili takımlar arasında yapılacak tek maçlı eleme usulü uygulanacak bir müsabaka neticesinde kazanan takım üstün sayılarak nihai sonuç alınır. b) Aynı puana sahip takım sayısı üç veya daha fazla ise; I. Bu takımların birbirleriyle oynadıkları müsabaka sonuçlarına göre yapılan puan cetveli ile kesin sonuç belirlenir. (Puan cetvelinde eşit puanlı iki veya daha fazla takım arasında oynanan müsabaka sonuçlarına tekrar bakılmaz.) II. Önce bu puan cetvelinde takımlar arasında puan üstünlüğüne bakılır. III. Puan cetvelinde puan eşitliği varsa I. bentte belirtilen puan cetvelindeki gol averajına bakılır. (Bu müsabakalarda atılan gollerde eşitlik varsa, deplasmanda fazla gol atan takım üstün sayılmaz.) IV. Gol averajı da eşit ise daha fazla gol atan takıma bakılır. V. Bütün bu şartlara rağmen takımların puanları ile attıkları ve yedikleri gol sayıları eşit ise genel puan cetvelindeki averaja bakılır. VI. Genel puan cetvelindeki averajlar eşit ise daha fazla gol atmış olan takım üstün sayılır. VII. Yukarıdaki bu şartlara rağmen eşitlik devam ediyorsa hükmen yenilgisi olmayan takım üstün sayılır. VIII. Bütün bu şartlara rağmen eşitliğin devam etmesi halinde TFF tarafından belirtilen esaslara göre ilgili takımlar arasında yapılacak müsabaka(lar) neticesinde kazanan takım üstün sayılarak nihai sonuç alınır. (3) TFF gerekli gördüğü hallerde, gol averajını uygulamamaya veya başka bir şekilde uygulamaya karar verebilir." en azından kuralların ekteki resimde olduğu kadarı ile eklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Mevcut kurallarda 3 kural ekli : ( Takımlar arasındaki maçlar, gol averajı, atılan gol). bunun da sadece ilk basamağı doğru olup diğer ikisinin yanlış olduğunu düşünüyorum.
 2. so it is game error. but my friend also got this problem.and At the beginning of each new game there is this problem again. also had this problem last year fm 2018.
 3. there were similar errors last year. This year, some people have seen these errors again. For example Fatih Terim. must be: (original data) but, in game:
 4. there were similar errors last year. This year, some people have seen these errors again. For example Fatih Terim. must be: (original data) but, in game:
 5. League rules do not change https://mega.nz/#!01NDUCZL!DuNUbrf8hA0KURA3g9njnWiko8IXMZCROHX6EnpoWNw
×
×
 • Create New...