Jump to content
Sports Interactive Community

Ecyryn

Members+
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 "What we've got here is a failure to communicate"

About Ecyryn

 • Rank
  Amateur

Currently Managing

 • Currently Managing
  Beşiktaş

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hi dude, Can you share this tactic? I can't find in google sheets
 2. Maalesef çözüm falan yok bu destek ekibi de insanları kandırmaktan başka hiç bir işe yaramıyor. @Felix Wilkie Ben buraya crashdumps hatası aldığım dosyayı koyuyorum sorunu çok merak ediyorum,umarım saçma sapan mazeretler üretmek yerine kalıcı bir çözüm sunabilirsiniz çünkü Ocak ayından beri oyunu oynayamıyorum. https://mab.to/azPR8bMJd
 3. @Felix Wilkie Evet sunduğunuz bu basit çözümler de bir işe yaramadı,kayıtlı oyunuma devam edemiyorum çünkü load yaptığım anda yukarıdaki hatayı veriyor. Gerçekten işe yarayan bir çözümünüz var mı ?
 4. Arkadaşla aynı sorunu yaşıyorum dediğiniz saçma çözümlerin hiç birisi işe yaramıyor,bir destek ekibi ne kadar kötü hareket ederse o kadar ediyorsunuz. Fm2012 yılından beri orjinal aldığım oyunu gelecek sene almayacağım çünkü bu parayı hak etmiyorsunuz. 17.3.1 yamasından sonra oyunu tamamen bozdunuz umarım o beceriksiz coderlar yaptıkları hatanın farkındadır.
 5. Yes sir,i used every steps in the forum but still crashing. Otherwise i have been using FMRTE when after 17.3 patch Fm crashing report all the time i think fmrte doesn't negative effect for fm. But every game crash problem.I am so boring this ****.
 6. I was uploaded in Filezella game-crash folder ''Hull''. Please help me,i don't playing fm for 3 months because every save crash report for me. Moreover these reason started 17.3 uptade when it is biggest fail in the game history. I hope you fixed the next year Becasue i don't believe these staff team.
 7. I have same problem but these Staff don't care consumer demand. PLS FIX THIS PROBLEM USELESS STAFF,A LOT OF GAMER TOO BORING THIS PROBLEM AND WON'T PAY AGAIN THIS COMPANY.
 8. Ahahahah,there is nothing to do with it,You are running away from RESPONSIBILITY!
×
×
 • Create New...