Jump to content
  • Lig Sıralama Sorunu

mertcancey
    • Public Status: Need More Info Files Uploaded: None
     Share

Oyunumda sıralama hatası var ve günlerdir çare bulmadım. Yapılan yorumlar ise hiç yardımcı olmuyor. Fm21 sıralama hatasının çözümü yok mu. Yama kullanıyorum ama orjinal veritabanı ile de denedim sorun çözülmedi. Sildim tekrar yükledim oyunu farkeden bişey olmadı. Lütfen çözümü söyleyin 

IMG_20220327_132613.jpg

IMG_20220327_132605.jpg

• Steps To Reproduce:
      Seems like the positional sorting in the Turkish Super League doesn't seem to be working, albeit the save they've uploaded seems to have issues, so worth checking with a save from scratch
     Share

User Feedback

Recommended Comments

• Administrators

Gördüğünüz sorunun tam olarak ne olduğu resimlerinizden net değil. Lütfen mümkün olduğunca ayrıntılı bir şekilde açıklayabilir misiniz?

Teşekkürler.

4 saat önce, Neil Brock said:

Gördüğünüz sorunun tam olarak ne olduğu resimlerinizden net değil. Lütfen mümkün olduğunca ayrıntılı bir şekilde açıklayabilir misiniz?

Teşekkürler.

Ya hocam sırlama hatasının neyini anlamıyorsun. Habire yok öyle yok böyle deyip duruyonuz. Sokaktan geçene sorsam oda böyle cevaplar verir. Sorunumu çözen yok. OYNADIĞIM OYUNDAKİ LİGDE SIRALAMA AVERAJA GÖRE YAPILMIYOR RASTGELE YAPILIYOR. NASIL DÜZELTİLEBİLİR. 

• Administrators

Takımlar arasında sonuçlara göre sıralanmalıdırlar. Takımlar birbirleriyle oynamadıysa, o zaman gol farkı, ardından atılan goller olacaktır.

Kayıtlı oyununuzda bu doğru değilse, oyun kaydetme dosyasını yükleyin ve bir göz atabilmemiz için dosya adını bize bildirin.

Bunun nasıl yapılacağına ilişkin ayrıntılar burada - https://support.sega.com/hc/tr/articles/4409230341393-Destek-dosyaları-nasıl-karşıya-yüklenir

Teşekkürler.

8 saat önce, Neil Brock said:

Takımlar arasında sonuçlara göre sıralanmalıdırlar. Takımlar birbirleriyle oynamadıysa, o zaman gol farkı, ardından atılan goller olacaktır.

Kayıtlı oyununuzda bu doğru değilse, oyun kaydetme dosyasını yükleyin ve bir göz atabilmemiz için dosya adını bize bildirin.

Bunun nasıl yapılacağına ilişkin ayrıntılar burada - https://support.sega.com/hc/tr/articles/4409230341393-Destek-dosyaları-nasıl-karşıya-yüklenir

Teşekkürler. 

Böyle biyere yükledim umarım doğrudur. Biran önce sonuca ulaşırız. IMG_20220401_012405.thumb.jpg.8e2f6ea55564c0678a8b42e9539a0b31.jpg

• Administrators

Oyunla birlikte kullandığınız özel veritabanı nedeniyle bu bir sorun. Bu sorunun oluşmasına neden oluyor, bu nedenle düzeltmek için özel verileri oluşturan kişiyle iletişime geçmeniz gerekir.

Varsayılan veritabanlarından birini kullanıyorsanız, muhtemelen aynı sorunu görmezsiniz. Teşekkürler.

20 saat önce, Neil Brock said:

Oyunla birlikte kullandığınız özel veritabanı nedeniyle bu bir sorun. Bu sorunun oluşmasına neden oluyor, bu nedenle düzeltmek için özel verileri oluşturan kişiyle iletişime geçmeniz gerekir.

Varsayılan veritabanlarından birini kullanıyorsanız, muhtemelen aynı sorunu görmezsiniz. Teşekkürler.

Orjinal veritabanında da aynı sorun var var. Yani yamadan bağımsız bir durum var. 

IMG_20220402_114810.jpg

Lütfen cevap

On 01.04.2022 at 15:12, Neil Brock said:

Lütfen cevap verir misiniz. Bu yüklediğim orjinal veritabanı ama aynı sorun var. 

• Administrators
    16 hours ago, mertcancey said:

Sorun çözülmedi mi daha

Bu forumlar FM22 sorunları içindir. FM21 artık aktif oyun güncellemelerini almıyor.

Bu, FM22'de düzgün çalışır ve artık bir sorun değildir.

3 dakika önce, Neil Brock said:

Bu forumlar FM22 sorunları içindir. FM21 artık aktif oyun güncellemelerini almıyor.

Bu, FM22'de düzgün çalışır ve artık bir sorun değildir.

Peki neden konu açarken uyarmıyorsunuz ve zamanı çalışıyorsunuz. Demekki bu forum hiçbir işe yaramıyor sorunumu da çözmediniz bi daha neden oyun satın alayım ki. 

• Administrators

Başlangıçta bunun bir FM21 sorunu olduğunu söylediğinizi gözden kaçırdık ve bu forum FM22 sorunları için etiketlendi.

Maalesef oyunun eski sürümleri için oyun ve hata desteği sağlayacak durumda değiliz. FM21 ile bu sorunla karşılaştığınız için özür dileriz.

On 06.04.2022 at 12:26, Neil Brock said:

Başlangıçta bunun bir FM21 sorunu olduğunu söylediğinizi gözden kaçırdık ve bu forum FM22 sorunları için etiketlendi.

Maalesef oyunun eski sürümleri için oyun ve hata desteği sağlayacak durumda değiliz. FM21 ile bu sorunla karşılaştığınız için özür dileriz.

Bakın bu sefer Fm22 oyununu aldım yine aynı hata var sıralama hatalı bunuda çözün artık kafayı yiyecem oyun oynayamıyorum.!!! 

IMG_20220410_020550.jpg

Edited by mertcancey

On 06.04.2022 at 12:26, Neil Brock said:

Lütfen çözün artık 2 oyundada aynı hata var ikisini fe oynayamıyorum 

• Administrators

Ekibimiz daha önce sorunu en son FM22 sürümünde aramıştı ve artık olmadığını düşünüyor gibiydi. Kendilerinden kaydınıza yakından bakmalarını istedim ve daha fazla bilgimiz olursa güncelleyeceğiz.

Teşekkürler.

23 saat önce, Neil Brock said:

Ekibimiz daha önce sorunu en son FM22 sürümünde aramıştı ve artık olmadığını düşünüyor gibiydi. Kendilerinden kaydınıza yakından bakmalarını istedim ve daha fazla bilgimiz olursa güncelleyeceğiz.

Teşekkürler.

Çözülmedi mi sorun 

• Administrators

We've tested this issue on our end again on FM22 and our team aren't finding any issue with the sorting system on your save or on others. 

If you could point to a specific example we can take a further look or try and provide an explanation, but we don't believe there to be an issue with FM22.

-

Bu sorunu kendi tarafımızda FM22'de tekrar test ettik ve ekibimiz sizin veya diğer kayıtlarınızda sıralama sistemiyle ilgili herhangi bir sorun bulamadı.

Belirli bir örneğe işaret edebilirseniz, daha fazla inceleyebilir veya bir açıklama yapmaya çalışabiliriz, ancak FM22 ile ilgili bir sorun olduğuna inanmıyoruz.

FM 24 oynuyorum aynı sorun bende de var. simülasyon oyun yapıyorsunuz ve doğru düzgün sıralama oluşturamıyor musunuz ? nasıl düzeltiriz bunu ?

image.png.2501771818e9e9c721da7c7f92d39544.png