Ik wilde dat zo snel mogelijk afmaken en versturen, maar de jaaropgave lag nog in Limburg. Ik ging dus eergisteren even terug.
Maar het is een beetje moeilijk om iets aan mijn moeder uit te leggen en omdat mijn vader niet zo veel weet, is het wel lastig. Zij heeft gehoord van haar vrienden die advocaten en dergelijke kennen dat ik mijn studieboeken mag berekenen in de aftrekpost zodat ik iets zal terugkrijgen. Ik heb geprobeerd uit te leggen dat het niet altijd het geval is: je krijgt iets terug alleen als je voor je studie meer besteedt dan twee keer het normbedrag.
Het normbedrag voor 2010 is ongeveer 2.000. Twee keer hiervan is 4.000. Ik heb ongeveer 1.600 betaald voor mijn opleiding (een half jaar hogeschool en een half jaar universiteit). De boeken hebben mij ongeveer 850 euro gekost. Totaal heb ik dus 2.450 besteed voor mijn studie en dit getal is minder dan 4.000. Ik zal dus niets terugkrijgen en ik hoef geen energie te besteden om de details in het formulier in te vullen.
Zij gelooft dit nog steeds niet en zal morgen nog een keer navragen.
Zucht.![]()
Ja, die heb je nodig, anders gaat het niet lukken (maar dit jaar bij ons wel, dat is mijn vrouw en ik dus, de BD had alles a ingevuld, alleen nog controleren, en dus ja daar heb je het toch voor nodig.
Heel herkenbaar, hadden mijn vrouw en ik bij beide bevallingen van onze kinderen (duhhhh), je kunt idd geld terug krijgen als je meer dan een x bedrag hebt uitgeven, maar daar komen "normale zwangerschappen/bevallingen" nooit aan, maar mijn ouders maar door zeuren..
Zo... Weekend plans??
Ik ga morgen ochtend met mijn Nl collega naar Hannover om daar het 50e verjaardag feestje van mijn Duitse collega mee te vieren. Feest is in oude Jenever stokerij en we bijven in een hotel in de buurt onze roes uitslapen om Zondag terug te gaan.
Zal vast een berg alcohol in gaan morgen........
Oh en niet vergeten hé, Zondag om 02:00 uur gaat de zomertijd in dus dan gaat de klok naar 03:00 uur toe.....
Misschien ga ik wat leren.
En dat is handig van Windows 7. Als je op de klok klikt, zie je dat hij aangeeft wanneer de zomertijd is.
Manman gisteren lam gedronken aan Duvel.
Zaterdag een feestje gehad bij iemand thuis. Alles door elkaar gedronken en er waren ook pretsigaretten. 't Was 9 uur 's morgens voor ik thuis was, geweldig vermaakt
Vervolgens was ik op zondag niet veel waard. Dan maar een beetje FM spelen (gepromoveerd met Oudenaarde) en surfen.
Daar kwam ik dit juweeltje tegen. Deze gaat de geschiedenisboeken in als standaardvoorbeeld voor de oneindig grote domheid van de PVV en degenen die daarop stemmen.
De PVV kan blijkbaar statistieken negeren en daar dus zelfs beleid op afstemmen. Dom, dommer, PVV.
Ik ben dus de enige die zich niet bezat heeft?![]()
Denk het...
Was om 05:00 uur in mijn hotel om daarna weer om 09:00 aan het ontbijt en naar huis, maar goed dat we niet zijn gecontroleerd, zal vast nog wat alcohol in hebben gezeten.
rond 14:00 terug thuis, meteen maar ff een rondje op de fiets met de kids, s'avonds lekker op de bank March Madness gekeken.
Ben nu nog wel ietsie moe en verrot, ach ga een rustig weekje in Aalborg tegemoet..
Over vliegen gesproken, na een weekje Londen vlieg ik zodadelijk weer terug naar Nederland. Jolijt jolijt maar niet heus. Het regent ook nog. Als dat geen omen is, dan weet ik het niet meer![]()
Jij in Londen, hier mooi weer...
Jij terug, hier slecht weer...
Dan is het duidelijk! We moeten je hoop geld geven om je buiten te houden in de winter, dan hebben we die miserie met sneeuwval niet meer!
En ondertussen ben ik enorm opgejaagd voor vrijdag... absurd, maar ik krijg het gevoel maar niet weg. Op dit tempo ga ik vrijdag de eerste dag al moeten afzeggen.![]()
Het zal wel los lopen bolleke. Maak U maar geen zorgen, zullen wel fijne collega's zijn en het werk zal wel meevallen.
Ik kijk bezorgd naar dat incident in Groningen.
Welk incident?
Er is vanaf midden mei een tentoonstelling van Japanse vulpennen waar mijn vriendin graag naar toe wilt (ze is gek van vulpennen en heeft haar oog op een handgemaakte volledige custom samen te stellen pen laten vallen) in Leiden.
Ik ben nog nooit in die stad geweest, de bedoeling is om een nachtje daar te blijven (omdat het anders wat te veel op- en afgerij is voor een tentoonstelling)... Ik heb even snel gekeken, kennelijk is Nieuw Minerva een van de weinige hotels in Leiden-centrum? (De winkel die de tentoonstelling doet ligt op de Breestraat, vandaar dat een hotel in het centrum me beter lijkt.)
We gaan niet zo veel vrije tijd hebben denk ik, maar wat zijn wat bezienswaardigheden? Het Rijksmuseum lijkt me (als historicus) een must. Op de website van de stad spreken ze over "schatten uit Japan", waar hebben ze het dan precies over?
Dat een meisje van 12 jaar van een dochter heeft bevallen.
Ik ben ook gek van vulpennen: Parker. Maar ik ben nog nooit in Leiden geweest want die ligt in de angstige provincie Zuid-Holland.Maar ik denk dat ik volgend jaar daarnaartoe ga vanwege een symposium.
Oh! Ik dacht dat dat in België was... zoiets vreemds... je verbindt het direct met elkaar.
Ik heb niets meer gehoord van dat verhaal... hoe is ze precies zwanger geraakt?
Als je interesse hebt: van 21 mei tot 12 juni loopt in Brederode (Breestraat) een "Japanese Pen Exhibition" van Sailor pennen. Als ze daar nu ook even wat korting geven... Sailor is namelijk enorm duur: heeft zijn basis in Japan natuurlijk en een kantoor in Londen en dat is alles (of zo verstond ik het toch). Een korting van een paar percentjes zal al mooi zijn.
Een onderzoek loopt momenteel.
O, dan ga ik er niet naartoe. Ik wil alleen Parker.![]()
Jij hebt duidelijk de kwaliteit van Visconti nog niet meegemaakt.![]()
over schrijfgerei gesproken...
in het Russisch is het woord voor potlood -> Caran d'Ache. Ik dacht eerst dat mijn belgische lerares mij in de maling nam, maar het is echt zo
na ja, als je het cyrillische omzet krijg je karandash, maar uiteraard slaat dat op het 'merk'
Maare het Rijksmuseum ligt toch echt in A'dam en niet in Leiden tenzij je het Rijksmuseum van Oudheden of het Rijksmuseum van Natuurlijke Historie bedoeld dat ligt wel in Leiden.
Wel lekker hoor, sinds afgelopen zondag vliegt KLM direct op Aalborg, niet meer via Copenhagen, scheelt veel tijd, jammer is dan wel dat ik vandaag niet meer terug kan (twee vluchtjes per dag maar één heel erg vroeg, 06:25 en de ander in de middag 14:00, dat is te vroeg ivm werkzaamheden), dan maar vanavond helemaal los in Aalborg (erg leuke stad, veel bars/pubs/clubs etc) fantastisch............
En nog iets geweest op 1 april?
Ja, dronken....... verder niet veel
http://www.nu.nl/binnenland/2484754/...ader-baby.html
Zo, de vader van het meisje is waarschijnlijk ook de vader van haar dochter.![]()
http://nos.nl/artikel/231171-vader-1...nt-incest.html
Hij heeft dat bekend. De eerste in Nederland? Zal wel.
Wat vreemd is, is dat hij in 1995 ook is veroordeeld voor dezelfde afschuwelijke actie.
Last edited by georginho_juventusygr; 07-04-2011 at 19:55.
Zijn kloten afsnijden en laten leegbloeden. Simpel.
En er kwamen zes mensen om in Alphen aan de Rijn door een jonge man met een machinegeweer. Hij schot zichzelf dood. Hoe kan dit gebeuren? Sinds wanneer kunnen we vuurwapens zomaar krijgen?
Ellendig inderdaad, niet fijn, denk je lekker te gaan shoppen met familie op een mooi zaterdag ochtend......
HOe, geen idee, de dader was duidelijk erg in de knoop met het eea maar voornamelijk met zich zelf..
Vuurwapen, hij was lid van een schietvereniging en dus gerecthig om er 5 te houden (hij had er 3), maar dat zijn geen vol automatische, ten hoogste semi-automatische, maar een beetje techneut kan semi-automatische eenvoudig ombouwen naar vol automatische + in de "dondere wereld" van het stappen is het niet heel erg moeilijk om het eea te kunnen kopen.
Begrijp me niet verkeer, verschrikkelijk wat er gebeurd is..... maar het illegaal kopen van vuurwapens in NL is echt niet moeilijk..
Het blijkt dat als je lid bent van een schietvereniging, mag je met een vergunning je wapen naar huis meenemen. Maar dit is ook de eerste keer in Nederland. Het niveau van stress bij mensen is misschien wat toegenomen.
Is er trouwens een goedkope en gezonde takeaway bij Schiphol? Ik kom terug op dinsdag om 7 van Watergraafsmeer. Dan naar Amstel, daarna Zuid, en vervolgens Hoofddorp. Normaal stop ik even bij Schiphol om een broodje gerookte kip bij Delifrance te halen (ook in de hoop dat ik een mooi meisje achter de kassa weer kan zien). Misschien is er een ander variant?![]()
Bij aankomsten 1 heb je een (naast de kapper, tegen over cafe rembrant) afhaal toko, erg lekker. Zit er nog niet zo lang
Zal vandaag even kijken.![]()
Niet gedaan. Moest overstappen, wat eten snel halen, en een andere sprinter halen. Goed gedaan, ... behalve dat ik de sprinter terug naar Zuid heb genomen. Wat ben ik een pannenkoek.
Maar zal even kijken naar die toko. Misschien volgende week.
Onze lieve Belgische mod heeft onze voorspellingthread gesloten in de hoop dat hij meer punten zal verdienen dan de andere concurrenten.![]()
Wat heb ik gesloten?![]()
De Eredivisie Prediction thread.![]()
Hey, nu niet meer. Niet eerlijk.![]()
Autootje rijdt fantastisch, collega's en sfeer zit prima, werkdruk is laag (wat dacht je?)... en toch wil ik nóg meer vrije tijd.![]()
http://business.blogs.cnn.com/2011/0...ch-day/?hpt=C2
Typisch Belgisch. Inderdaad.![]()
DAt van Denemarken klopt inderdaad..................... van Japan trouwens ook wel..
Ik zit bij de stad, ik trek dat gemiddelde al fors naar beneden.![]()
Zo, een nieuwe week.... wel een mooie week, kwa weer dan........
Het wordt stillkes tijd. Lekker.
Gisteren een elektrische BBQ gekregen, morgen uittesten!!![]()
Precies.![]()
met het balkon dat wij hebben, gaat dat heel moeilijk![]()
Heb net die afhaaltoko geprobeerd. Duur (zoals normaal), maar het is met twee toppings (rijst + vlees + groente) en heel lekker.
Denk dat ze veel zullen verdienen: er staat een bewegende kat.
ahh, zo een, ja die heb ik wel eens gezien, maar kan mij niet herinneren dat deze bij die toko op Schiphol stond..
Vanmiddag vrij genomen, vanavond lekker de fix er in:
![]()
Met welke saus?
Fiesta! of BBQ of Groene Peper saus......
Heerlijk, trouwens gisteren ook de BBQ aan gehad en vanavond wederom, kan niet op![]()
Leuven gepromoveerd... Ik kan nu al zeggen dat ondanks de praatjes van Tobbackes ze nu met de handen in het haar zitten. Parking gaat problemen geven, infrastructuur moet verbeteren... Man man, al die zware bussen die gaan rijden en het wegdek gaat zwaar lijden. Ik zie nu al een toename van klachten gebeuren voot volgend seizoen (en dat betekend dus meer werk voor mij).
Hopelijk geven ze wat vrijkaartjes weg... Vrijdag kon je nog voor drie matchen van basketbal gratis tickets krijgen namelijk.
Zo paasdagen bijna voorbij, vanavond nog ff de BBQ in de hens en dan morgen lekker (nou ja lekker) naar Brugge..... pftttttt dan begint het werken weer..
Leuven verdient als plaats toch wel een club in de hoogste klasse zou je zeggen.... maar Namen heeft ook niks toch? En Antwerpen heeft het ook maar moeilijk.... ok GBA, maar FC Antwerp is ook niks meer.... op zich doet Waasland het nog wel aardig, maar ja - da's ook geen potentiële topper op het hoogste niveau.
Ze mogen natuurlijk in eerste spelen, maar door de slechte wegen vrees ik dat ons werk overspoeld zal worden met klachten en meldingen omdat bussen en zware wagens alles daar kapot zullen rijden. :-(
Voor zover ik weet is dat ook zo. :-p Parking Bodart wordt gebruikt voor busparking, maar ligt aan de verkeerde kant van de ring en ligt dus in Heverlee (maar omdat er geen postbus aan verbonden zit, is dat nog wat discussie).
Zeg zijn er nog andere nederlandstalige gebruikers die jullie kennen op het forum?
Red, robbert, Purefun, Bolleke en ik zijn toch wel de regulars, er is nog Dutch Dave, al heb ik die al een tijd niet gezien....
Waar ben ik?![]()
Ik mis Raptor.![]()
Die buffalofan, maar die heb ik al maanden niet meer gezien... Digifredje idem....
En DJ uiteraard.
Een waar kerkhof... veel Belgen/Nederlanders blijken niet te "plakken" hier.
Oh ja, DJ helemaal vergeten, maar dat is toch eigenlijk een halve Duitser.....
Hij post nog wel veel in het Football forum
Zo bijna weekend.
Yep, morgen Queensday................ altijd gezelli en uiteraard morgen weer de BBQ aan...![]()
Het gaat regenen toch?
VAnavond, ja, maar de vooruitzichten voor zaterdag zijn goed, dusse...... Fik erin because:
![]()
Denk dat ik ook een bbq-tje ga doen maar dan zondag. Relax, chill, eat and drink.
En bolleke hoe valt de nieuwe job mee?
Collega's?
Het belangrijkste echter werken er heeeeeeeeeeeeeeeeeeeete vrouwtjes en waar zijn de foto's!!!![]()
Er werkt maar één vrouw daar. De technische dienst is niet zo een vrouwelijke dienst....
Maar de job, de collega's, de sfeer, ... het zit allemaal goed. Enkel wat probleempjes met de verkeerspolitie (ze moeten nog leren een fax te gebruiken maar kunnen hun eigen schuld nooit toegeven).
Heb wel een lekkere aanbieding van FOD Financiën vandaag gekregen... maar niet als "controleur" maar voor een "speciale cel". Als ik dan als Man In Black mag rondlopen: zeker! Anders toch eerst eens even horen.![]()
je zou maar vergeten dat je in Lyon eruit moet, sta je daar ineens op Hoofddorp....![]()
had toch wel verwacht dat de thread title iets met Osama/Obama zou gaan worden...
Volgende maand ga ik "op mijn muil geslagen worden" als er op de Phillipssite geen verbetering komt voor de voetpaden... ik wil dat graag even zien gebeuren, vooral omdat niemand onze dienst weet zitten.![]()
Ik kon het niet laten om te bellen.![]()
In dat geval: uw kind is niets gewoon. Een geschaafde knie is niet dodelijk dus laat hem gewoon zwijgen.
Ondertussen een luxeprobleem:
Ik ben geslaagd voor de functie van Fiscaal Beheerder ("belastingscontroleur") (plaats 68 van de 250, eerste 100 krijgen een plaats), een vacature die begin december 2010 uitgeschreven werd...
Op zich weinig interesse in: loon ligt ietsjes hoger dan waar ik nu zit, maar dan moet ik dus dagelijks 2x 40 minuten pendelen naar Brussel (als het al in Brussel zit, ik weet het nog niet) en kwa sfeer & collega's heb ik helemaal het gokken...
Ik had die contactpersoon gebeld om even te horen welke afdeling (thesaurie, douane en invordering verschillen toch hard!) en welke provincie ik zou zitten... kreeg ik te horen dat ik in een nieuwe cel zou komen (competentie) vanwege mijn opleiding Management.
Allemaal fijn, maar de persoon die mij info moet geven, is onbereikbaar. Dinsdag moet ik toezeggen/afzeggen op de vacature Beheerder.
Als ik "neen" zeg, dan blijf ik in de reservelijst maar mag ik niet op gesprek gaan voor competentie (omdat ik door die lijst in aanmerking ben gekomen voor cel competentie).
Als ik "ja" zeg, dan kan ik op gesprek, kan ik competentie nog weigeren en kan ik sowieso naar beheerder gaan.
Als ik "ja" zeg, dan op gesprek ga en beiden weiger, val ik uit de reservelijst...
Beheerder interessert me niet, zonder twijfel. De voordelen wegen niet door tgo mijn huidige job.
Competentie interesseert me wél (en vrij hard), maar ik heb dus geen enkele info over die job! Ik heb gisteren, toen ik het te horen kreeg, al 3x gebeld met iemand (die de correcte persoon maar niet vast kreeg) én 2x gemaild. Vandaag zowel telefoonnummer als emailadres gevraagd van die persoon om die zelf eens lastig te vallen. Wat is het nut van iemand in een nieuwe cel te willen als je geen info geeft??
Ik ga alvast dinsdag mijn "ja" geven, dan kan ik tenminste dat gesprek doen! Valt het mee, zal ik het wss aannemen (sluit beter aan bij opleiding, staat beter op CV, ... , maar doe het dus duidelijk niet voor geld of de vrije tijd), valt het niet mee dan val ik uit de lijst.
Kan het zijn dat lijsten overroepen zijn? Kan iemand me daar wat uitleg over geven? Ik sta op een dozijn lijstjes, maar in die maanden heeft niemand me gebeld/gemaild, dus lijkt het me dat die consequentie van weigeren niet veel voorstelt...
Ik denk dat het belang niet zo groot is.
In ieder geval voor hetzelfde geld hoef je niet Brussel te zitten. Kan perfect in Leuven zijn.
Voor Competentie? Mogelijk, maar ik heb gehoord dat ze veel willen centreren in de Galaxy toren. :-( Maar vrij veel diensten zitten niet meer in Brussel: er is een Belastingen in Tervuren, FOD Gezondheid in Leuven, ...
Maar ja, vandaag geen nieuws, nam zelfs telefoon niet op en beantwoordde mail niet. Morgen nogmaals proberen....
Wat een kalm weekje zeg.
Lang geleden dat ik dit gedeelte nog bezocht heb.
Er wordt hier blijkbaar nog weinig over FM gesproken... :d
http://FMZone.eu - Home of the Flemish & Dutch Football Manager Community
Nou, ik heb wat moeite om met Anderlecht kampioen te spelen, Genk en Mechelen zijn top geworden.... net nog 3-1 verloren van Genk, maar ik blijf nog net voor hun in de Play Offs.
Ben nog steeds met Lyon aan het spelen.![]()
Bookmarks