Al vooruitzicht op werk?
Al vooruitzicht op werk?
Welnu, ik ben nu druk aan het zoeken. Tot en met januari heb ik het rustig aan gedaan omdat ik even af wilde wachten of er baantjes vrijkwamen die iets met het programma van doen hebben dat ik de laatste jaren heb ondersteund. Dat vlot niet zo (op zich niet zo gek, het is een echt niche-produkt), dus ga ik nu maar heel aktief de markt op. De juffrouw van de Agentur für Arbeit begon ook te hinten dat het tijd werd. Deze week heb ik 6 sollicitaties de deur uit, daar komen er vandaag weer twee of drie bij. In dat tempo moet ik toch snel wat gevonden hebben, hoop ik toch.
Welk programma is dat?
In welke sector van de IT zit je?
Moet al een uurtje op WC ben gewoon te lui om op te staan!! :zucht:
Dat is FileMaker - een relationele database. Zoiets als Access, maar veel makkelijker te bedienen (je hoeft er letterlijk niet één programmeertaal voor te kennen. Geen VB, geen SQL). Volledig compatibel met Mac en Windows.
Ik zit in de ondersteuning. Geef me een telefoon en een computer voor mijn klantendatabase en ik neem telefoontjes aan en los problemen op of raak de ontevreden klanten op vriendelijke wijze voor je kwijt
Een beetje produktinformatie geven (verkopen) kan ik ook.
Dat alles vloeiend in NL, DE, EN en FR.
Na twee uur en half heb ik het opgegeven.
FileMaker? Of werken in support?
Nee met mij in te houden.
File maker, nog nooit van gehoord, wij gebruiken van alles wat: Oracle, SQL, Sybase.
FileMaker is verdomd handig hoor. Zeker de moeite om eens te bekijken.
Heb die even gebruikt via de universiteit toen ik mijn eerste thesis schreef.
Contra's:
-Het is zeer wel in te zetten voor ondernemingen, maar niet met duizenden clients. Moet het zwaarder worden, dan land je automatisch bij de programma's die je noemt.
-Aangezien database en GUI in hetzelfde bestand zitten, wordt er door 'profis' vaak wat lacherig over gedaan. Niet altijd op de juiste gronden, overigens.
-Het ruikt zwaar naar Apple/Mac (terwijl het toch 100% op Mac en Windows loopt)
-Het is een RAD (Rapid Application Development) en dat vinden de profis niet leuk - kleine middenstanders maken hun eigen databaasjes in plaats van voor veel geld programma's te kopen of programmeurs in te huren
Ja, mijn moeder bedrijf (in Japan) ontwikkeled de SW met de daarbij behorende Databases (gebaseerd op SQL, Sybase, Oracle etc). Aangezien het om Medische Diagnostische apparatuur gaat wordt hiervoor gekozen, omdat waarschijnnlijk de end-users (ziekenhuizen) daar al wat van weten en het kan gaan om vele clients.
Ja, daar komt nog bij dat ziekenhuizen/medische controle apparatuur, air traffic control, kerncentrales, al die dingen worden door de EULA van FileMaker specifiek uitgesloten. Daarvoor heb je gewoonweg veel robuustere software nodig.
Is dit ergens gratis beschikbaar deej?![]()
Je kunt een probeerversie downloaden. Die doet het een maand lang zonder inperkingen (alleen ODBC doet het niet, die drivers zijn namelijk een beetje veel om te downloaden).
www.filemaker.nl -> producten -> FileMaker Pro -> Gratis Proefversie
Eerst even de tutorial doorlopen en als je dan vragen hebt, kom maar op![]()
Nu heb ik het gedonder in de glazen, morgen moet ik voor een sollicitatiegesprek komen. Moet ik nog gaan werken voor mijn geld, ook. Ik ben een immigrant met familie, hoor!![]()
![]()
En bedankt voor de link.![]()
Eerst moeten ze Robben hebben en nu dan DJ.
Schandalig, belagellijk, denk dat het een Duitse hetze jegens Hollanders is, hier moeten we kamer vragen over stellen![]()
Vrijdagochtend.![]()
Straks een lekker biertje achter mijn PCtje, en lekker wat Arma2 co-op.![]()
Robben krijgt nu een rooie broek, dus dat probleem is opgelost.
Lekker hoor, het is nooit the vroeg voor een biertje.
Zit nu nog lekker op kantoor, nog even het eea regelen, dan vanmiddag weg lekker weekend en heb sinds gisteren Digitale TV met alle zenders 3 maanden op proef (sport 1, sport 2, ERedivisie live), dus lekker voetball kijken op TV (vrouw zal er niet blij mee zijn, maar die hebt toch andere dingen toe doen , morgen middag).
Nou ja, opgelost, de meeste Bayern fans zijn er niet blij mee, met de grijze broek speelde Robben de sterren van de hemel nu maar afwachten.
Hoeveel kost dat bij jullie? Die digitale TV hè.
-------
Zeg mannen zijn er hier die misschien geïnteresseerd zijn in een meetup in Brussel of Hasselt of Antwerpen of zo?![]()
Ik zit bij Ziggo, mij kost 16,5€/maand voor het basis pakket (dan kont er nog eenmalig 100€ bij voor de digitale ontvange, deze heb ik gratis ivm een actie).
Dan kun je keuze pakketten er bij nemen:
- Digitaal totaal 60 zenders
- Kids, 8 zenders
- Kennis en nieuws, 16 zenders
- Film & entertainment, 12 zenders
- sport, 6 zenders (niet sport 1, eredivisie live)
- muziek, 10 zenders
1 pakket kost 3,95€/maand, 2 pakkettten 6.95€/maand of alle keuzepakketten voor 16.95€/maand
Dan nog premium pakketten:
- Film 1 (Film1, Film1.2, Film1.3 FilmHD) 14.94€/maand
- Sport 1 14.95€/maand
- Film 1 & Sport 1 22.95€/maand
- Eredivisie Live 14.95€/maand
- Hindi (hindoestaanse zenders) 22.95€/maand
- HDTV (Discovery HD, Nat Geo HD en HD History) 3.95€/maand
- Turks 4.95€/maand en/of Turks uitgebreid 19.95€/maand
- Chinees 9.95€/maand
- Gay Lifestyle 9.95€/maand
Dat is het wel een beetje.
Of misschien in Amsterdam![]()
Wel, sta er wel open voor, voor een meetup, maar met het gezinnetje en werk is het waarschijnlijk niet eenvoudig te plannen.
Enne wie had je dan allemaal in gedachten? (RedDiablo, DJ, Purefun, Robbert_o154, bollekwol, RubenJ, Buffolo, Micado)
Tuurlijk onze taalgroep, maar iedereen van hier is welkom hoor, betwijfel gewoon of er wel iemand anders gaat komen.
Ga wel nog een andere mod uitnodigen moest het zover komen.
Ziet de rest het zitten om eens samen te komen.
Ik denk dat Antwerpen misschien wel het beste is voor alle nederlanders en belgen.
Wie weet kan ik het combineren met een bezoekje aan het kantoor in Wijnegem.
Zie dan dat het zeker ervoor is.![]()
Nou, ik moet helaas meteen afzeggen. Ben een beetje ver weg![]()
Ge weet nooit makker. Misschien ben je in die periode wel in de buurt. Zou het allezins plezant vinden.
[QUOTE=Purefun;4764903]Ik weet het, ik komende van de wereldstad Sint-Truiden.
inderdaad een stad op zijn eigen,toch wel multicultureel.
Eén en ander hangt natuurlijk ook af van mijn nieuw emplooy![]()
ik heb ook het totaalpakket zo'n beetje via Ziggo...
Meetup? Amsterdam is makkelijk voor een groep 'Ollanders.... Den Haag ook voor mij
Op zich zou Antwerpen ook kunnen, misschien kan ik dan nog een dagje van onze office in St-Niklaas werken, haha
Tja ik dacht Antwerpen is gemakkelijk voor belgen en voor hollanders.
Oktoberfeesten zijn natuurlijk. Maar we moeten natuurlijk ergens slapen en Munchen is niet bepaald goedkoop.
Dat klopt wel, maar zoals in elke stad zijn er hier ook hostels. 15 Euro, tijdens de Oktoberfeste misschien 20 Euro per nacht in een 'dorm room'. Als je bezopen in een bed valt, maakt het toch geen barst uit of er nog anderen in dezelfde kamer liggen? Dan moet je wel zo ongeveer nu, en dat is geen geintje, aanstalten maken om ze te boeken.
Of een meetup op de Gentse feesten, wanneer zijn die ook al weer?![]()
Augustus als ik mij niet vergis.
Da's wel ver weg.
da's in juli, pipo's
altijd rond de 21ste juli
hopelijk zijn de werken aan de Korenmarkt tegen dan afgerond ...
.
Heerlijk middagje/avondje, de Vrouw ging met de kinderen naar haar Oma to (de over-overgroot oma voor de kindjes) dus eerst Liverpool - Everton gekeken (schandalige actie van Fellani), daar na Bayern -Wolfsburg, door gegaan naar Hull - Man City (klein stukje van gezien) toen Spurs - Villan, door naar PSV-ADO en als laatste gisteravond Barca - Getafe (vrouwtje was inmiddels wel thuis, maar die was op de laptop)
ik heb ook Pool gekeken, toen Psv-ADO en daarna nog Heracles-Groningen
straks 2 krakers - lekker weekendje voetbal![]()
De draw voor het EK2012 is binnen, ik geloof dat België nog laatste kan worden...
haalbare kaart
voor België is er ook een en ander mogelijk, maar dan moet de kalender meezitten en hopelijk geen belangrijke spelers geblesseerd etc.
moeilijke groep hoor, voor België! 3e moet zeker lukken..... 2e wordt erg spannend
Als je alle groepen vergelijkt zijn we er slecht uitgekomen. We gaan voor de eerste plaats laat ons duidelijk zijn.
Ik ben heel tevreden met onze loting; Zweden, Finland en Hongarije kunnen en willen wel een potje voetballen, dat kunnen leuke wedstrijden worden. Liever dat dan Griekenland, Oostenrijk of Litouwen. Ofschoon ik ook best graag Belgie in onze groep gehad zou willen hebben.
En ik zie voor Belgie ook wel kansen, hoor. Turkije kan nog best wisselvallig zijn, dus er zijn beslist mogelijkheden, imo.
Haalbare kaart ALS we geen punten laten liggen.
Kazachstan voor Euro2008 was al slecht (2x gelijk: 0-0; 2-2), Azerbedjian ook voor Euro2008 was beter met 2x winst hoewel ik me herinner dat het heel moeizaam ging.
Voor de WK quali hebben we heel knap 4/6 gehaald, maar die overwinning kwam vlak na hun uitschakeling waardoor ze niet door speelden.
Ik zie België zeker onnodig punten verliezen waardoor het moeilijk zal worden.
Groep B zou zeker haalbaar zijn geweest, groep F ook evenals G en H vind ik. Pech met loting vrees ik.
Ik zie België eerlijk gezegd maximaal derde worden en dan moeten de Oostenrijkers nog meewerken ook. Duitsland en Turkije gaan die groep met gemak winnen. Turkije is wel eens wisselvallig, maar over de duur van een competitietje als dit toch stabieler. Maar goed, hoop doet leven.
Voor Nederland is de enige echte concurrent Zweden, lijkt me. En die zijn ook te pakken.
mwoah, zo slecht is Belgie nou ook weer niet hoor... wordt interessant tussen Turkije en Belgie - tenzij ook Dick het niet voor elkaar krijgt.
Sha la lieeeeeeee
Als Dick nog coach is voor dat het begint hè.
Inderdaad, landen die wel willen voetballen, geen afbraak ploegen zoasl Macedonie, Albanie.
Weet niet hoor, ja Turkije kan wisselvallig zijn, maar hebben imo toch meer kwaliteit in huis en op basis daar van denk ik toch dat ze door zullen gaan
Yep. helemaal mee eens.
Zweden is toch zeker te doen, zeker nu Zlatan heeft bedankt voor het Zweedse team.
![]()
Het halve Zweedse elftal speelt in Nederland of heeft dat ooit gedaan, dus we kennen ze ook goed, dat helpt ook nog eens.
De Spits had vanmorgen een artikeltje over de 'slippertjes' van Andre Ooijer. Waar ze teleurstellend genoeg alleen foutjes in de wedstrijd mee bedoelden. Da's toch een vrij ongelukkige woordkeuze op dit moment.
En in het verslag van Ajax - Twente in hetzelfde vodje viel te lezen dat Nicolas Lodeiro 'een uitstekende schwalbe in huis heeft maar dat hoort tot het standaard-repertoire van iedere Uruguayaan, dus dat hoort er bij". Eeeehhh... pardon? Ik gok dat de 'journalist' in kwestie Feyenoord-fan is.Sowieso knap dat-i maar 7 minuten nodig had om de speler volledig te doorgronden!
DJ, als doorgewinterde metal-fan, wat vind jij trouwens van Mastodon? Ik zag ze afgelopen zaterdag in de Melkweg, maar de heren hadden de vorm van de dag niet echt te pakken, geloof ik.
Jammertoen ik het las dacht ik meteen aan Tiger Woods taferelen
Dat moet een top journalist zijn, in slechts 7 minuten een speler helemaal te kunnen beoordelen hoe die voetbalt. Vraag me ook af of die betreffende journalist ooit iets van de Uruguaanse comeptitie heeft gezien dat hij kan oordelen dat de Swalbe tot het standaart repetiore hoort.
Honger dat ik heb.
Nog even wachten, dan is het Lunch tijd al hier...
Trouwens goed koud,
Ongezellig weer.![]()
Ik lunch nooit.
Ik ontbijt nooit (tenzij ik op business trip ben, want dan weet ik nooit wanneer ik aan eten toe kom), kijk altijd uit naar de lunch..
Wel koud, maar ben blij dat we die vieze sneeuw massa kwijt zijn..
Hebben jullie ook smogalarm bij jullie?
Smogalarm???????
Op dit moment, of in deze periode?
Gisteren en vandaag hier in Belgie (allee Vlaanderen dan toch). Mogen niet rapper dan 90 km per uur. Haal dat juist niet met mijn fietske.
Mastodon vind ik wel aardig maar niet briljant. Ze zijn in Duitsland ook niet echt groot. Ik heb het gevoel, dat ik ze wel eens live gezien heb, op één of ander festival. Veel indruk heeft het dus niet gemaaktDe hele New Wave of American Heavy Metal is zowiezo een beetje aan me voorbij gegaan. Je gaat lachen, maar ik vind het allemaal vaak een beetje te schreeuwerig. Daar hebben Amerikanen vaker last van, overigens. Het is net niet melodisch, het is niet niet prog, het is net niet zwart, het is net niet epic. Een beetje een 'Mario Beentje' zoals we dat vroeger noemden. Allemaal net niet.
![]()
Ja hoor, vanmorgen weer sneeuw en dus heel het land (in elk geval daar waar ik naar toemoet en vandaan kom) in rep en roer omdat er toch zeker wel een cm of 4 aan sneeuw ligt.
Hbe er 3 kwartier over gedaan om van mijn huis de snelweg (A4) te bereiken, wat normaal een minuutje of 7 is. Toen op de A4, lekker achter aan gesloten. Was uiteindelijk om 9:45 op kantoor (ben weggegaan om 07:30)![]()
Hier viel ook weer een paar centimeter, tamelijk onverwacht. De 'Winterdienste' rukken dan meteen uit. Toen ik mijn dochter op de bus naar school zette, kwart voor acht, was de weg alweer vrij, de bus zelf was gewoon op tijd. Nu, een paar uur later, heeft men ook alle stoepen al vrij.
Ze hebben hier ervaring met zulke omstandigheden en zo'n beetje sneeuw wordt absoluut niet als hinder of overmacht gezien. Kost de belastingbetaler natuurlijk ook wat, maar met de juiste voorbereiding en investering in menskracht en materieel sparen ze natuurlijk ook enorm aan niet verloren gegane uren in de file.
Tja... weerdienst zegt "1 centimeter in West-Vlaanderen en delen van Oost-Vlaanderen" om dan uit te komen leggen waarom Heel Vlaanderen (na Limburg, die zijn altijd wat trager) plots 5 centimeter kreeg.
Dan kan je moeilijk de strooidiensten met de vinger wijzen vind ik (zoals sommigen op de tv doen): zij kregen te horen dat het enkel in West-Vlaanderen te doen was.
1000 km file, komaan zeg.
En hela geeen sleecht wooord ooover Liiimburg hèè.
Ik mag dat zeggen, ben van daar.
Purefun, ik ben half-bloed Limburger.Nu ligt er toch een centimeter of 2 daar...
En 1000 km... zegt veel over de wegen en hoe het verprutst is geweest de laatste jaren.
Trouwens, hoe zit het met de E313? Die was al helemaal gebarsten.
Geweldig hè, geldverkwisting. Iedereen te voet of met fiets, opgelost.
Of zorgen dat de treinen eens op tijd komen.
Hier in Limburg hebben ze op de binnenwegen en in de dorpen niet gestrooid, dus het was een avontuur om op mijn werk te geraken. Leuk, leuk, leuk
Daarna heb ik het eerste lesuur voor het raam doorgebracht, kijkend naar leerlingen die te laat waren. Die hadden dus haast en gingen voortdurend onderuit bij iedere bocht in de weg. Gratis entertainment![]()
Geen beter vermaak dan leed vermaak![]()
Godverdomme nog aan toe, het begon vanochtend met wat vertraging, nou ja ok... dat is wel vaker met dit weer en is sowieso meer regel dan uitzondering.. Heb ik m'n laatste trein van Schiphol naar Amsterdam ArenA Bijlmer, stopt die trein 2-3 minuten voor de tussenhalte (Amsterdam Zuid) en moet 'ie terug naar Schiphol vanwege een wisselstoring (achteraf had ik dat wel kunnen lopen die 20 minuten ofzo!!)
Daarna 2 treinen uitgevallen, en de 3e en de 4e zouden ook niet gaan en uiteindelijk maar de bus gepakt!
Had de trein van 7.28 en was om 9.32 op kantoor! Een uur vertraging! Wat een ****ing idioten![]()
En verlang je al terug naar SPB?
Het heeft zo ongeveer continu gesneeuwd de laatste paar dagen, een centimetertje of twintig. De S Bahn (metro za'k maar zeggen) loopt normaal (dus 5 minuten te laat) en de wegen zijn nog steeds semi-vrij, alhoewel er nu een laagje sneeuw met grit op ligt.
Ik vrees één ding met groten vreze: dat ik uitgerekend nu een sollicitatiegesprek krijg. Die stomme business pakken houden een mens absoluut niet warm(en in de zomer niet koel, trouwens)
Business pakken.![]()
Leerlingen die zich haasten om op tijd te zijn? Dat zijn dan toch de enige in heel het land denk ik.
Morgen moet ik om 8u45 op een sollicitatie zijn... ik ging al proberen er redelijk te vroeg te zijn, ik denk dat ik nu nog een treintje of 2-3 eerder moet nemen.
Een oplossing zou zijn om sollicitaties te doen rond de middag: geen drukte, uiteindelijk wel eens gestrooid, je kan ruim op tijd vertrekken, ... bleurgh!
Straks een lekker fritje, stoofvleessaus, andalouse. Bickyburger en een Mexicano, afronden met twee biertjes. :mmmmmmmmm:
mmmmmmmmmmmm, koud biertje, lekker, ben er wel aan toe, beetje een hectische dag op werk vandaag, ben er even klaar mee.
Ach, morgen nieuwe ronde, nieuwe kansen.
Is niet doorgegaan, zal voor morgen zijn echter. :smek:
Het verkeer van uit CDG really S****. Als je in de spits vertrekt (wat bijna de hele dag is) sta je geheid vast. Moet vaak naar Villejuif or Puteaux (La defance) toe, met de taxt 1,5 uur is heel normaal, gekkenwerk, maar ja.
En CDG is natuurlijk zo een beetje het slechtste vliegveld ever...
Volgens mij heb ik er drie kwartier over gedaan om ueberhaupt van het vliegveld af te komen. Stond echt muurvast, inderdaad. Het zusterbedrijf van de onderneming waar ik werk is gevestigd in Clichy, wat in het noordwesten ligt, naast St. Denis, dus op zich heel gunstig gelegen ten opzichte van CDG, maar ik kan niet zeggen dat ik daar de afgelopen keren dat ik geweest ben nou echt de vruchten van heb kunnen plukken...
ben nog nooit op CdG geweest, blijkbaar moet ik dat ook zo houden![]()
Je kunt de RER nemen, dan ben je in no time overal.![]()
Parijs is maar voor één ding goed en dat is romantische avondjes en de sex erna.
Tenzij je natuurlijk van kunst, historische gebouwen en extreem duur winkelen houdt.
Maar voor de sex hoef ik niet perse naar Parijs, lukt thuis ook goed hoor (of op elke andere willekeurige plaats)
Maar inderdaad voor musea, kunst, architectuur en duur winkelen (tenzij je niet in hartje Parijs winkelt) is het goed, maar het eten kan ook goed zijn, wederom, niet in hartje parijs, want dan ben je een godsvermogen kwijt.
Heb het Louvre gedaan, een achttal jaar geleden. Kregen het niet gedaan op één dag. Zoveel.
Zeker niet te doen in één dag. In 1990 of daaromtrent ben ik twee weken in Parijs geweest (in totaal al een dag of 80, het is gewoon de mooiste stad waar ik ooit ben geweest) en heb één week lang iedere ochtend in het Louvre doorgebracht. Daarmee had ik het oppervlakkig gezien
![]()
Zondag lekker op wintersport in Oostenrijk.
Heeft er iemand nog tips om een beetje de files te vermijden? Moet in de buurt van Innsbruck zijn, dus dat gaat nog leuk worden.
Zat zelf te denken: 61 tot Mannheim, stukje 5 naar Karlsruhe, de 8 tot Ulm, dan de 7 naar Fussen.
Daar de B179 en B189 naar de A12 en dan voorbij Innsbruck naar mijn bestemming.
Aangezien het morgen zwarte zaterdag is, rijden wij op zondag. Zal hopelijk een berg schelen in het verkeer. Iemand een tip?
Bookmarks